Iekustini Jēkabpils centru

 Jēkabpils novada tūrisma informācijas centrs  aicina ikvienu doties interaktīvā pastaigā ar spēles elementiem “Iekustinām centru”!

Aptuveni 4 km garais pastaigas maršruts ir apļveida - tā sākums un noslēgums ir Vecpilsētas laukumā. Aktivitātē aicinām piedalīties gan individuāli, gan ģimenes vai draugu lokā.

Spēlē var piedalīties izmantojot viedtālruni un aplikāciju “Actionbound” vai saņemot drukātu spēles veidlapu: 

  • Lai veiktu spēles uzdevumus izmantojot aplikāciju, spēlētājam savā viedtālrunī jāuzstāda aplikācija “Actionbound”, jāaktivizē atrašanās vieta, jāatver spēle “Pastaiga pa Jēkabpili” un jāseko norādēm. Spēles laikā iesniegtās atbildes un uzņemtie foto automātiski tiek pievienoti spēlētāja profilam. 
  • Lai veiktu spēles uzdevumus ar drukātu spēles veidlapu, spēlētājam tā jāsaņem Jēkabpils novada tūrisma informācijas centrā (Rīgas iela 150, Jēkabpils) vai jālejupielādē ŠEIT. Atbildes uz jautājumiem un spēles laikā uzņemtie foto jāiesniedz Jēkabpils novada TIC vai jāsūta uz WhatsApp tālr. 29555950.

Esot ceļā, aicinām spēles dalībniekus savos sociālo tīklu kontos publicēt fotoattēlus un atzīmēt @visitjekabpils, lai iedvesmotu dalībai arī citus!