Apraksts

Viesnīcas nosaukums un koncepts ietver sevī ideju par mājīgu vietu Tavai atpūtai, kā arī tehnoloģiski mūsdienīgu un ērtu piekļuvi izvēlētajai istabai.
Viesnīcā darbojas viedās durvju slēdzenes, kas piedāvā katram viesiem pēc reģistrācijas pašam ātri un ērti atvērt savas istabas durvis.
RŪMĪ atrodas Jēkabpilī, netālu no Jēkabpils Vecpilsētas laukuma, Jēkabpils pilsētas centrālajā daļā, netālu no Daugavas.
Labiekārtoti numuriņi, kas aprīkoti ar visu nepieciešamo komfortam un piemēroti ērtai nakšņošanai. Naktsmītnes ir aprīkotas ar WIFI, TV, dušu, tējkannu, fēnu, regulējamo apkuri, tualetes piederumiem, kā arī ar iespēju ievietot papildgultu bērnam.
Bērniem līdz 3 gadiem nakšņošana bez maksas.
Viesnīcā ir pieejams pilnībā aprīkots numuriņš cilvēkiem ar kustības traucējumiem, kā arī ieejas mezgls ir aprīkots ar invalīdu pacēlāju.
Ir pieejami numuri, kas aprīkoti ar virtuves stūrīti, kur izmantošanai tiek piedāvāta elektriskā plītiņa, ledusskapis, izlietne, tējkanna un visi nepieciešamie virtuves piederumi (šķīvji, krūzes, panna, katls, karotes utt).
Viesnīcā pieejami – vienvietīgi, divvietīgi, trīsvietīgi un ģimenes numuriņi, kā arī numuriņi ar virtuvi.
Visi numuriņi ir nesmēķētāju.
Viesiem pieejama bezmaksas autostāvvieta.
Gultasvietu skaits - 25.