Audiogida maršruts Jēkabpilī

Iepazīsti Jēkabpils pilsētu kājām, ar velosipēdu vai ar auto kopā ar audiogidu.  Lejupielādē viedtālrunī aplikāciju izi.TRAVEL un dodies ceļā. Maršrutā iekļauti teksti, bildes un audio ieraksti par 24 apskates objektiem latviešu, krievu, angļu un vācu valodās. 

Lejuielādēt KARTI

Jēkabpils pastaigu karte un velomaršruts

Iepazīsti Jēkabpils pilsētu patstāvīgi. Kartē pieejama informācija arī par ēdināšanas iestādēm un naktsmītnēm 

Lejupielādēt KARTI (LAT) Lejupielādēt KARTI (ENG) Lejupielādēt KARTI (RUS)

Velomaršruts - Raiņa pirmais ceļojums

Maršruts piemērots aktīviem braucējiem, kam interesē Raiņa bērnības takas un vēja šalkoņa koku galotnēs. Maršruts ved pa meža un reģionālajiem ceļiem cauri diviem klusiem un mazapdzīvotiem ciemiem - Tadenavai un Kaldabruņai, kas ir bagāti ar dažādiem kultūrvēsturiskajiem un mākslas objektiem. Maršruta garums 28 km. 

Lejupielādēt KARTI

Laukezera veselības maršruts

Laukezera veselības taka ir 7,15 km gara, veido apļveida maršrutu. Piemērota skriešanai, nūjošanai, riteņbraukšanai, kā arī vienkāršām pastaigām dabā. Tas sākas autoceļa “Zīlāni–Galvānkalns” (V825) un pašvaldības ceļa 6-46 “Ceļš uz Laukiem” krustojumā un ved pa priežu-egļu mežu ar stāvām nogāzēm un gravām, neatkārtojamu ainavu.

Lejupielādēt KARTI

 

Cilpo Viesītē 

Aicinām piedalīties interaktīvā un aizraujošā Viesītes iepazīšanas spēlē “Cilpo Viesītē”. 
Cilpošana ir interaktīva pastaiga, kurtas laikā viedtālrunī tiek spēlēta erudīcijas spēle. Sekojiet pieturpunktiem kartē, apmeklējiet tos un risiniet cilpas! Pakalpojums ir par maksu. 

Spēlēt

Olimpiskais pārgājiens Sēlijā

Olimpisko pārgājienu maršruti ir digitāli – tie nav marķēti dabā, bet tos var iziet ar GPS palīdzību, telefonā atverot karti vai lietotni LVM GEO, kas pieejama gan App Store, gan GooglePlay. Maršruts ir apļveida, garums 4.5 km.
 

Skatīt VAIRĀK

Virtuāls ceļvedis - Gunara Janovska Jēkabpils

Rakstnieks Gunars Janovskis (1916-2000)  par Jēkabpili ir rakstījis trīs savos romānos “Bez ceļa” (1965), “Purvā” (1981) un “Pilsēta pie upes” (1989.). Ir arī tapis dzejolis ar nosaukumu “Draugam no Jēkabpils”.  Darbos smalki raksturotas Jēkabpils nianses, kolorīts un notikumi, kas skāra Jēkabpili II Pasaules kara laikā. 

Skatīt VAIRĀK

Gārsenes dārgumu lauki (PostNos izaicinājums) 

Maršruta garums 28 km (8-12 st.), kāpums - 200 m, apskates objekti - 10*, kontrolpunkti - 3*. Lai apskatītu un izietu maršrutu nepieciešama lietotne "PostNos" (GooglePlay, AppStore)
Latvijas izaicinājums `21 Zemgales posms - Gārsene, iespējams, ir vienlaikus ļoti zināma un tieši tikpat nezināma vieta Latvijas tūrisma kartē. Visi noteikti ir dzirdējuši par Gārsenes pili, sauktu arī par Sēlijas pērli, ar savu Zilo dāmu. Tomēr mazāk zināms varētu būt fakts, ka Gārsene ir unikāla vieta pasaules līmenī – zem tās ir vienas no lielākajām dzels rūdas rezervēm pasaulē. Dodies ceļā un esi viens no retajiem, kurš dodas pārgājienā pāri unikāliem bagātību pilniem laukiem.