Apraksts

Piemājas saimniecība atrodas 170 km no Rīgas un glabā senču mantojumu sestajā paaudzē.
Sēļu sēta ir mežu, dabisku pļavu un pauguru plašums ar savu ezeru, tīru avotu un dīķiem, kurā aktīva darbošanās un atjaunošana uzsākta pirms vairāk kā 15 gadiem. 
Saimniecībā nodarbojas ar dārzeņu, augļu un ogu audzēšanu, piena un miltu produktu ražošanu, tiek uzturēta un pavairota ziemciešu kolekcija. Dārzs un daba te ir tīra, bagāta un dāsna- zāļu tējas, medus, pirtsslotas, skrubji, augu ziedes un eļļas, augu- medus ziedes, viss pašu saimnieku radīts.
Saimniekošanas pamatā ir Sēlijas vēsturiskā mantojuma popularizēšana, t.sk. piedāvājot lauku ceļotājiem, saviem viesiem un interesentiem sēļu ēdienu meistarklases un degustācijas, svētku un ikdienas tradīciju veikšanu sēlisku tradīciju garā. “Gulbju” saimniece viesus cienā ar seniem sēļu ēdieniem un dzērieniem – batviņu zupu, sēļu cepelīniem, guļbešņīkiem, plaušu ēdienu šmurguli, rāceņu zupu, sautētām pupām, karsētām bērzu sulām, rabarberu kvasu, vectētiņa alu un citiem gardumiem. 
Apmeklētājiem tiek piedāvāts apskatei daiļdārzs, kas pašu veidots pielāgojoties dabai. Teritorijā atrodas arī bērnu rotaļu laukums. Iespējams peldēt un laivot teritorijā esošajā ezerā.
Tāpat tiek piedāvātas naktsmītnes, pirts pakalpojumi, viesību organizēšana.
Gultasvietas pieejamas 20 personām.