Apraksts

Izbaudi aktivitātes un dzīvošanu pie dabas- atpūtas vietā  “Daugmales”! Galvenā vērtība atpūtai laukos ir daba, notikumiem un sajūtam piepildīts laiks. Lai pēc labas atpūtas varētu kārtīgi izgulēties, piedāvā nakšņošanai mājīgus 2vietīgus un 4vietīgus koka namiņus, kopējais gultasvietu skaits 15 pers., kā arī telšu un kemperu vietas. WC un duša atrodas atsevišķā namiņā. Piedāvā aprīkotas piknika vietas, pirti, kublu, peldvietu, zvejas vietas, aktivitātes bērniem.

Aicina uz laivošanu pa apkārtnes upēm - gleznaino Daugavu, romantisko Neretu, latgalisko Dubnu un nesteidzīgo Aivieksti. Dažāda garuma un grūtības pakāpes maršruti, piemēroti maršruti arī laivotājiem bez pieredzes. Laivu braucieni grupām - nometņu dalībniekiem, darba kolektīviem. Iznomā 1vietīgus, 2vietīgus un 3vietīgus tūrisma kajakus, zvejas laivas un SUP dēļus. Nodrošina laivu un dalībnieku transportēšanu, glābšanas vestes un ūdensizturīgus mantu maisus.

Ja nav vēlēšanās cilāt airus, izvēlieties nesteidzīgu plosta braucienu jeb pikniku uz Daugavas. Plosts aprīkots ar galdiem, soliem, grilu un nojumi, līdzi laiva vai SUP dēlis papildus aktivitātēm.  Uz plosta var atrasties līdz 20 cilvēkiem, un par plosta vadīšanu rūpēsies plostnieks.