Piedalies foto medībās Jēkabpils novadā

Šogad visu vasaru svinam svētkus Jēkabpils novada pilsētās un pagastos zem vienota vadmotīva NOVADA RAKSTOS!

Jēkabpils novada Tūrisma informācijas centrs izaicina novada iedzīvotājus un viesus - apceļo Jēkabpils novadu, ķer kadrus, krāj punktus un saņem balvas!

Visas vasaras garumā, no maija beigām līdz pat oktobrim, vadoties pēc fotogrāfiju fragmentiem un rakstiem, dodies dažādu objektu meklējumos, nofotografējies pie tiem un iesūti fotogrāfijas.

Kāds ir spēles norises laiks?
Foto medības norisinās no 2024. gada 25. maija līdz 1. oktobrim.

Kas var piedalīties?
Piedalīties var jebkurš interesents individuāli vai izveidojot komandu.

Kas jādara?
Pēc KARTES jāmeklē objekti Jēkabpils novadā. Kartē iekļautas 50 apskates vietas. Nonākot pie objekta jānofotografējas tā, lai fotogrāfijā būtu redzams atrastais objekts un spēles dalībnieks vai komanda.

Kas nepieciešams, lai piedalītos?
Lai piedalītos dalībniekam nepieciešams mobilais telefons, interneta pieslēgums, interneta saite uz meklējamo objektu karti un pārvietošanās līdzeklis, jo objekti meklējami visā Jēkabpils novada teritorijā. Ērtākai ceļošanai, ja nepieciešams, var lietot kontrollapu.

Kā jāplāno objektu meklēšana?
Dalībnieki paši nosaka sev vēlamo laiku, kad doties foto medībās, apmeklēto objektu skaitu un secību kādā meklēt kartē redzamās vietas. Objektu apmeklējumu var ērti apvienot ar Jēkabpils novada pilsētu un pagastu svētkiem, kuru datumi arī atrodami kartē.

Kas jādara, kad objekti atrasti?
Atrasto objektu fotogrāfijas līdz 1. oktobrim komandas dalībnieks iesūta vienā reizē izmantojot kādu no failu koplietošanas platformām, piemēram, failiem.lv, wetransfer.com, files.inbox.lv u.c. uz tic@jekabpils.lv. E-pastā jānorāda komandas nosaukums, komandas dalībnieku skaits un tālrunis.

Kā tiks noteikts uzvarētājs?
Objekti iedalās trīs krāsās pēc atrašanas sarežģītības un punktu skaita. Par katru pareizi iesūtīto fotogrāfiju tiks piešķirti punkti, kas redzami objektu kartē. Trīs uzvarētāji tiks noteikti pēc pareizi atrasto un iesūtīto objektu kopējā punktu skaita. Uzvarētāji saņems pārsteiguma balvas no Jēkabpils novada Tūrisma informācijas centra. 


Lai atklājumiem bagātas “medības”!

Saite uz objektu karti: https://ej.uz/j2c9

Meklējamo objektu KONTROLLAPA. Ja nepieciešams, izprintē un dodies ceļā!