Apraksts

"Āžu krogs" ir jauns Sēlijas lokāls, kas ir tapis, iedvesmojoties no Viesītes vēstures lappusēm un aizraujošām britu krogu tradīcijām.
Šeit ikviens ir nevis apmeklētājs, bet gaidīts ciemiņš, un kroga interjers ir piemeklēts ar domu - šeit var justies kā mājās. Galvenais, uz ko krogā ir likts uzsvars, ir gardas un dažādas alus šķirnes, kuras tiek piedāvātas sadarbībā gan ar pašmāju brūveriem, gan sludinot ārzemju alus ražotāju vārdus.

Krogā ikviens var interesanti pavadīt laiku - ciemiņiem ir iespēja uzspēlēt īstu galda futbolu, sacensties profesionālās šautriņās, just līdzi mīļākajai sporta komandai vai vērot koncertu uz lielā TV ekrāna, kā arī demonstrēt savas muzikālās prasmes uz klavierēm vai ģitāras. Ja jums ir savs mūzikas instruments un lieliska balss, droši nāciet un uzspēlējiet mums un draugiem par prieku!

"Āžu krogs" ir vieta Sēlijas sirdī, kur rast prieka mirkļus kopā ar draugiem, atzīmēt dzimšanas dienas, rīkot krāšņas pasēdēšanas un vienkārši būt. Priecāties, lustēties, baudīt dzīvi.

Telpu noma: 

  • 1. stāvs - līdz 35 personām. Pieejams audio/TV, bārs, galda futbols, šautriņas un mazās galda spēles, klavieres, ģitāra, atsevišķas labierīcības. Iespējami bārmeņa pakalpojumi.
  • 2. stāvs - līdz 25 personām. Pieejams audio/TV aprīkojums, atsevišķa bāra lete ar ledusskapi, tējkannu. Atsevišķas labierīcības un ieeja no pirmā stāva.

Ēdināšanas pakalpojumus piedāvā caur sadarbības partneriem vai arī to iespējams nodrošināt pēc pašu ieskatiem.

Pievienot favorītiem

Darba laiks

  • Ceturtdiena 18:00-24:00
  • Piektdiena 18:00-24:00
  • Sestdiena 18:00-24:00
  • Darba laiks var mainīties atkarībā no krogā rīkotajiem pasākumiem.