Apraksts

Mežaparkā ir pieejams bērnu rotaļu laukums ar "Lūšu māju", 10 metrus gara koka vingrošanas iekārta “Lūša taka”, pēdotāju taka, spēle “Meža domino”, Saules terase, disku golfa parks "Lūša ķepa", āra tenisa galds, skeitparks u.c. aktivitātes.

Mežaparks ikdienā kalpo par lielisku vietu fiziskām aktivitātēm un veselīga dzīvesveida stiprināšanai. Visu gadu Mežaparkā notiek dažādu sporta veidu aktivitātes, sporta dienas, tūrisma un orientēšanās sacensības, bezmaksas koptreniņi iedzīvotājiem, triatlons, ziemā slēpošanas sacensības, apmeklētājiem pieejami pludmales volejbola un ielu basketbola laukumi.

Apkārt Radžu ūdenskrātuvei, kuras krastos atrodas Mežaparks, ir izveidotas astoņas piknika vietas ar galdu, soliem un grilu.

Jēkabpils Mežaparkā ir pieejama arī vissezonas kameršļūkšanas trase, kuras garums ir ~ 80m.

Jēkabpils Mežaparks un Radžu ūdenskrātuve ir plaša pilsētvides ūdens, meža, publiskās apbūves, dabas un apstādījumu teritorija ar saimnieciski saistošu vēsturisko attīstību, kas kā rekreācijas jeb atpūtas komplekss sākts veidots pagājušā gadsimta astoņdesmitos gados.
Vēsturiski dolomītu raktuves izveidotas Jēkabpils kara aerodromā, kas šķietami ir būvēts 1. pasaules kara vajadzībām. 
Jēkabpils Mežaparks ir stādīts 1966. gadā, lai pasargātu pilsētu no dolomītu karjera izstrādes putekļiem. Kad 1987. gadā izmantotie karjeri 158 ha platībā tika appludināti, pilsētas tuvumā izveidojās atpūtas vieta.