Sēļu sēta aicina uz radošajām darbnīcām

Kroņu meistarklase

23. septembrī plkst. 11.00 Jēkabpils Vēstures muzeja brīvdabas nodaļā "Sēļu sēta" norisināsies Kroņu darbnīca ar meistari Brigitu Strodu.

Brigita Stroda ir Austrālijā dzimusi profesionāla skatuves dizainere un darbojas kultūras tūrisma jomā. Kroņi ir viņas kaislība. Brigita tic, ka katra sieviete ir karaliene un ir pelnījusi savu kroni – veidotu tieši viņai. Ar savu vienkāršo apļa formu, senām pērlēm, lentītēm un akmeņiem kronis uzrunā tā valkātāju un stāsta par viņu arī citiem. Mēs katra esam brīnišķīga un, darinot savu kroni, mēs katra pastāstīsim pasaulei savu stāstu.

Kroņu darbnīcas ilgums divas stundas.
Pieteikšanās pa tālruni 27029039 (vietu skaits ierobežots). 
Dalības maksa 15 EUR.


Seruma - krēma pagatavošanas nodarbība

7. oktobrī plkst. 13.00 "Sēļu sēta" notiks seruma-krēma pagatavošanas nodarbība kopā ar serumnīcu "Dzīvie".

Meistare Agnese par nodarbību: "Aicinu mierā veltīt mirkli sarunai ar sevi caur augiem. Piedāvāju dabīgās kosmētikas gatavošanas meistarklasei, kur katra pati var pagatavot sev individuālu serumu-krēmu sejai. Serumkrēms pilda gan seruma, gan krēma funkcijas. Tās būs divas burvīgi pavadītas stundas gatavojot serumu, svinot un baudot! Pirmajā daļā izzināsim un izsmaržosim kosmētikas izejvielas, tā būs nodarbības teorētiskā daļa. Otrajā daļā - praktiskajā - pašas gatavosim sev vienu serumkrēmu (30 ml) līdzņemšanai tieši tādu, kā pašai patīk. Svinēsim šodienu un pašas sevi!"

Meistarklases ilgums ir divas stundas.
Piesaki dalību pa tālr: 27008136  (vietu skaits ierobežots)
Dalības maksa 38 EUR.